RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#31 2010-01-15 15:08:44

 Marcela_333

Użytkownik

3551203
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Chyba byłoby ok I chociaż techniczne klimaty niezbyt mnie interesują, nie będę marudzić (wiem że nie da się zadowolić wszystkich naraz).  Wolałabym się spotkać żeby stworzyć postacie: będzie mi tak łatwiej i myślę, że Asi też

Offline

 

#32 2010-01-15 15:53:28

Evil Mebel

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 15
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Ja zamierzam sam zrobic postac, a nie. Chyba ze bedzie na prawde jakas ciekawa.

Wogole mam takie pytanie
Bo jak jest historia postaci to uznajemy ze kazdy z druzyny ja zna czy mozemy je sobie opowiadac podczas sesji? Tak wiesz, abysmy mogli jakby wczuc sie bardziej w to ze nie wiemy o sobie nic i byc moze chcemy sie o sobie nawzajem cos dowiedziec

Offline

 

#33 2010-01-15 16:50:34

 Majka

Bywalec

3667486
Skąd: Kędzierzyn
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 21
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

W sumie to by było też fajnie, chociaż ja znając siebie, to po dwóch sesjach zapomnę przeszłość mojej postaci


"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem."

Offline

 

#34 2010-01-15 16:56:54

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Ale pamiętajcie że to nie jest D&D czy WH itp. systemy gdzie BG poznają się dopiero na początku w karczmie (najczęściej XD). Tu w większości wypadków należycie do jednej rodziny, po przeżytych przygodach bardzo szybko każdy z klanu już o nich wie (no prawie; przy tych kilkutysięcznych to już trudniej wygląda), więc najlepiej jaby każdy z wa znał historię pozostałych.

Ostatnio edytowany przez Lasard (2010-01-15 17:04:02)


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#35 2010-01-15 19:38:09

Huzar

Prawdziwy Gracz

782749
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 184
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

1. Myślę, że albo technoklanyci naprawdę bedą fajni, albo niech ich wcale nie będzie. Nie wiem, co w nich widzisz. Ja w nich widzę potencjał, ale to Ty opisujesz.

4. Ma być i demonów więcej, i duchów. To wątek, który może umykać z naszego przyzwyczajenia do Biblii, gdzie jest jednak nieco jałowo, nie mówiąc już o przekształceniach w naszym chrześcijaństwie. I jak to gadają tylko zza Wrót Wymarłych Światów, skoro:

4.1. Inkarnacja przodków. Przodkowie napełniają nas swą mocą.

4.2. Wybraniec przodka porozumiewa się ze swoim przodkiem, a przodek czasem inkarnuje w zwierzę bądź co innego i wspiera swego wybrańca.

4.3. Na stronie 159 widać Egzarchę, który ukazuje się wojowniczce.

Tak więc nie tylko siedzą, ale działają zza nich.


Myślę, że możemy przejść do Burzy Mózgów. Krótkie objaśnienie i wprowadzenie, Mr. Lasard?

Offline

 

#36 2010-01-15 20:05:42

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

1. Myślę, że albo technoklanyci naprawdę bedą fajni, albo niech ich wcale nie będzie. Nie wiem, co w nich widzisz. Ja w nich widzę potencjał, ale to Ty opisujesz.

Ojć, zapomniałem jednak że ten punkt się nieco zmienił, ale tylko tobie on nie odpowiada, więc musicie to przedyskutować między sobą

4.1. Inkarnacja przodków. Przodkowie napełniają nas swą mocą.

Tak napełniają, jednak robią to zza wrót a duchy ukazujące się dookoła gracza to tylko ich że tak powiem "hologramy" XD Ich spora ilość Mocy która ukazuje się by Cię wspierać przez krótką chwilę.

4.2. Wybraniec przodka porozumiewa się ze swoim przodkiem, a przodek czasem inkarnuje w zwierzę bądź co innego i wspiera swego wybrańca.

To dlatego że taki przodek nie udał się za Wrota Wymarłych Światów. Jest on tak jak nieraz w telewizji czy gdzieś się słyszy- duchem który ma niedokończone sprawy na tym padole. Zamieszkuje on wtedy specjalny przedmiot stworzony przez Wybrańca i tylko z nim się głównie kontaktuje. By pokazać się pod zwierzęcą postacią BG musi wydać punkty Mocy.

4.3. Na stronie 159 widać Egzarchę, który ukazuje się wojowniczce.

A nie pomyślałeś że to może być wizja widziana tylko jej oczami? Tak działają przodkowie- ukazują Ci wizje na jawie lub podczas snu, kontaktują się z tobą telepatycznie, jednak nie są w stanie przechadzać się po ulicach Omamu by ich każdy ujrzał. Mimo tego że to duchy to wyczerpuje ich ujawnianie się nawet jednej osobie.

Dobra skoro to już wszystko (chyba że Huzar będziesz miał coś do dodania odnośnie powyższych informacji ) to przejdźmy do kolejnego punktu programu:

Burza mózgów: rzucajcie teraz słowami jak z karabinu! Podawajcie wszystko co dotyczy kampanii, mówcie co chcecie by pojawiło się podczas przyszłych sesji, a co absolutnie ma się na nich nie pojawiać. Piszcie jakie wątki mają się przewinąć przez kampanie, jakich ludzi chcecie spotkać, z kim walczyć itd. Nie opisujcie ze szczegółami dlaczego chcecie to, a dlaczego nie, rzucajcie pomysły.
Przykład: "Niech się pojawią wilkołaki!", "Wędrówka po zrujnowanym i ośnieżonym mieście starożytnych!", "Szaber na terenie wrogiego klanu", "Absolutnie żadnych Smoków!" "Porwanie decydenta naszego klanu!" itp. itd.
Mówcie też kim chcielibyście/planujecie grać jednak tu nie trzymajcie się tego co podałem powyżej. Nie mówcie jakim archetypem chcecie grać: "To ja chcę grać Szabrowniczką", tylko mówcie kim chcecie być: "To ja chcę być charyzmatyczną i ładną szabrowniczką, która lubi rozwiązywać zagadki i wspinać się po budynkach przodków. Kimś a'la Lara Croft!" (ewentualnie Indiana Jones jeżeli jesteś facetem lub masz zamiar nim grać XD).

Ostatnio edytowany przez Lasard (2010-01-15 20:08:55)


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#37 2010-01-15 22:03:42

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Lasard napisał:

Burza mózgów:

Deadpool.

Offline

 

#38 2010-01-15 22:10:01

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Co się wtrącasz?! Nie będziesz uczęszczał na sesje to nie spamuj
Dobra a tak na poważnie, to o co Ci teraz chodziło z tym Deadpool'em?

P.S. Chyba o tym nie wspominałem, ale na przyszłość prosiłbym by nie udzielały się tu osoby nie biorące udziału w kampanii. Ewentualne komentarze to w ChatBoxie, na priv, albo po wprowadzeniu gdy będę zakładał tematy z raportami z sesji

Ostatnio edytowany przez Lasard (2010-01-15 22:12:15)


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#39 2010-01-15 23:13:07

 

Użytkownik

9701240
Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

No a więc jedni chcą by się pojawiały wilkołaki a ja z Marcysiem (No chyba ona tez ^^) chcemy by na naszej drodze stawało wielu mężczyzn  xD

Nooo a taG ogólnie jeśli chodzi o te postecie jestem za tym by sie spotkać _

Offline

 

#40 2010-01-15 23:16:39

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

A jakich mężczyzn? Takich do zabijania, czy do wyrywania? XD


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#41 2010-01-16 10:40:44

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Jeśli chodzi o mnie to niewiele wymagam ale jeśli mogę to chciałbym znaleźć się w takich miejscach gdzie czają się mrok oraz wrogowie przeróżni czy to słabsi czy silniejsi wrogowie i jak by tak mógł bym znaleźć się w jakimś niesamowitym miejscu gdzie są jakieś latające stwory żebym mógł sobie jednego złapać i latać na nim oczywiście ma do mnie przylatywać kiedy zechcę o ile będzie to możliwe i jak najszybciej proszę cię Lasard żebyś pozwolił znaleźć i wypełnić przeznaczenie odnalezienia jedynej spuścizny po moich przodkach. bardzo cię o to proszę. A zapomniał bym proszę żebyś rzucił też jakiś Orków a oprócz bitew to walnij jakieś miasta i jeszcze dość dużo w różnych miejscach fajnych lasek ale niech będą niektóre też splugawione albo związane z mrocznymi siłami, i to by było na razie na tyle jak coś to jeszcze dopiszę. Hhhhmmm.......powracając do mojego  pomysłu z tym latającym stworem to chciałbym żeby to nie był żaden gryf czy gigantyczny orzeł czy sokół tylko takie coś (Jak było w filmie "AVATAR" warto go obejżeć ). Ijeszcze jedno żebym mógł się z nim słownie a on by mi odpowiadał w moich myślach za pomocą telepatii. I to na tyle :p


P.S myślę że chodziło dziewczynom o chłopaków do podrywania:)

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-01-16 10:57:50)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#42 2010-01-16 11:07:50

 Marcela_333

Użytkownik

3551203
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Co do mężczyzn to myślę że i takich i takich;d w końcu najpierw można jakiegoś uwieść a potem go zabić^^ Myślałyśmy z Asią żeby grać księżniczką, która ma hodowlę glonojadów. A mi zależałoby żeby pojawiały się jakieś łamigłówki wymagające logicznego myślenia;)

Offline

 

#43 2010-01-16 11:41:13

 Lasard

Fanatyk

282112
Skąd: No chyba wiadomo :P
Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 662
Punktów :   
WWW

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Księżniczką? Hodowla glonojadów? A może jeszcze różowy jednorożec w baletniczkach? XD To chyba jakiś żart... dziewczyny wy mylicie systemy; to nie jest D&D, czy Warhammer. To jest mroczny świat zniszczony przez ciemność a nie kraina szczęśliwości i różu XD Marcela, przecież byłaś na sesjach i widziałaś jak wygląda ta gra...


Odgrywanie postaci- to coś na co większość z nas lubi tracić czas.

Offline

 

#44 2010-01-16 12:29:18

Evil Mebel

Bywalec

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 15
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Omfg co wy dziewczyny wymyslacie?! XD
Jesli chodzi o burze mozgow to ja bym chcial widziec jakies ruiny dawnych cywilizacji gdzie mozna zobaczyc czasem jakies mechanizmy i.t.p
Jak pisalem wczesniej chcialbym miec w grze stycznosc z atlantyda
A jak bedziesz mial wene to mozesz trzasnac nawet braci Erlic XD

Offline

 

#45 2010-01-16 12:49:05

 Gladin

Hobbista

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 295
Punktów :   

Re: Klanarchia- 2 kampania by Lasard

Przenoszę mojego posta do http://www.rpgkk.pun.pl/viewtopic.php?id=66, bo Lasard mnie goni stąd.

Ostatnio edytowany przez Gladin (2010-01-16 13:39:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl