RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#46 2010-07-02 13:58:59

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Mi pasi

Offline

 

#47 2010-07-02 17:09:31

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

16.30 i tez pasi


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#48 2010-07-04 10:41:13

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Sesja II:
Wypłynęli z portu , w którym zdobyli Krwawego Jacksona. Jednooki Pete obrał kurs na kolejny port , gdzie mieliśmy zebrać kolejnych ludzi oraz załatwić pewną sprawę... Otóż Pete powędrował do tutejszego gubernatora. Fiodor poszedł razem z nim , zaś Blaze i Baltazar zostali w porcie i przesiadywali w tawernie. Niespodziewanie do tawerny wszedł ktoś znacznie wyróżniający się od reszty bywalców. Przebrany w czerwone szaty inkwizytor , podszedł do siedzących przy jednym ze stołów żołnierzy. Z podsłuchiwania wynikło , że ów inkwizytor chce odwiedzić gubernatora , oczywiście nie w misji pokojowej.
  W międzyczasie Fiodor razem z Petem byli już w posiadłości właściciela ziemskiego. Jednooki pirat odbył rozmowę sam na sam z gubernatorem. Blaze i Baltazar zaczęli śledzić żołnierzy z inkwizytorem na czele , oddział się rozdzielił , więc oni również. Baltazar podążył za grupą z klerykiem na czele , zaś Blaze za resztą żołnierzy , którzy zwrócili się w stronę lasu. Blaze napisał list , następnie za pomocą swej magii teleportacji wysłał list do Pete'a , że znajduje się on teraz w niebezpieczeństwie.
  Pete wraz z Fiodorem uciekli z posiadłości tajnym przejściem przez las. Baltazar śledząc inkwizytora znalazł się pod oknem posiadłości. Pirat spojrzał przez okno a jego oczom ukazała się zbrodnia na miarę politycznej. Inkwizytor wypalił z pistoletu gubernatorowi prosto w głowę. Gdy już cała drużyna znalazła się w porcie , wszyscy zauważyli , że Pete wyniósł coś z tego spotkania , była do skórzana tuba na pisma. Jednooki pozostawał jednak tajemniczy i nie chciał zdradzić , co znajduje się w tejże tubie. Musieli szybko opuścić port , inkwizytor z pewnością szuka też Pete'a. Na wieść o werbunku na Krwawego Jacksona stawiło się 21 marynarzy chętnych zasmakować pirackiego życia. Wypłynęli do następnego portu.
  Drużyna chciała za wszelką cenę dowiedzieć się , co znajduje się w tajemniczej tubie. Fiodor korzystając ze swojej "mocnej głowy" , postanowił napić się z Petem. Blaze również się dołączył , jednakże już po 3 butlach rumu zapadł w błogi sen. Fiodor dzielnie walczył , Pete też niestety należał do osób o dużej pojemności żołądka. Gdy Fiodor musiał się już poddać i pobiegł na pokład , do gry przyłączył się Baltazar. Ten również wypił zbyt dużo , nie zauważył nawet , że Pete nie tknął już ani kropli alkoholu więcej. Nie chciał nadal zdradzić co to za pisma w skórzanej tubce. Następnego dnia , gdy już wszyscy względnie wytrzeźwieli , Blaze poszedł porozmawiać z kapitanem. Przekonał go , że warto im zdradzić sekret , który tak przed nimi broni. Pete wytłumaczył mu , że te pisma ściśle związane są z legendą "Skarbu Szczęśliwej Piątki". Jednooki wyjawił ,że będzie potrzebował pomocy bohaterów przy zdobyciu przedmiotów związanych z tą legendą. Czyli dużo złota i artefaktów. Bohaterowie się zgodzili , jednakże nie do końca pewnie.
  Wreszcie przybili do kolejnego portu. Blaze i Fiodor poszli rozkręcić imprezę do portowej tawerny , Pete zaś znów gdzieś powędrował. Baltazar postanowił go śledzić. Fartem udało mu się pozostać niezauważonym. Impreza w tawernie trwała , Fiodor zauważył wtedy , że jeden z gości , wyglądający jak zwyczajny menel , ma przy sobie papier z królewską pieczęcią. Wynalazca Fiodor próbował podejść jakoś tego , prawdopodobnie , szpiega. Baltazar zauważył , że Pete wchodzi do piętrowego domku , jednego z wielu w tym mieście , pirat w czerwonych getrach wdrapał się na balkon i zaczął podsłuchiwać rozmowę kapitana z nieznaną mu osobą. Baltazar podsłuchał sporo z tej rozmowy , zdecydował się jednak jeszcze podsłuchiwać. Pete wtedy zorientował się , że ktoś go śledzi. Pirat w czerwonych getrach musiał uciekać , zeskoczył z balkonu łamiąc sobie nogę , na dodatek Pete postrzelił go w plecy z pistoletu. Baltazar uciekł ile sił , Jednooki przy lądowaniu również odniósł obrażenia. Pościg trwał niewielką chwilę , gdy Pete dopadł w końcu Baltazara , ten próbował odrzucić od siebie podejrzenia , mamrocząc coś w stylu , "impreza , zatruty rum , brzydkie dziwki , nie wiem co się dzieje". Pete naturalnie w to nie uwierzył , wytłumaczył Baltazarowi , że na Krwawym Jacksonie jest szpieg! Baltazar bronił się nadal "ludzie Ci nie ufają , Pete!". Jednooki poradził , że warto mu zaufać , Baltazar z braku większego wyboru zgodził się i powrócił na statek w poszukiwaniu szpiega. Fiodor nadal próbował podejść menela z królewskim listem. Do imprezy dołączyły się kurtyzany , Blaze przepadł więc bezpowrotnie na parę godzin. Baltazar zwrócił się do Etep'a , bliskiego współpracownika Pete'a. Był to ponad dwumetrowy , napakowany , Kitajczyk , który wg Baltazara , niewiele rozumiał po Castilliańsku. Pirat o rudych włosach i czerwonych getrach zaczął mu na migi tłumaczyć , że na statku jest pirat. Po chwili Etep zapytał się po prostu "gdzie?". Nie znaleźli , Baltazar poszedł do tawerny gdzie impreza trwała w najlepsze. Fiodor wytłumaczył mu , że ten z pozoru zwyczajny koleś jest chyba królewskim szpiegiem. Fiodor powierzchownie wyleczył Baltazara i  powiedział , że chce schwytać tego gościa. Wynalazca podszedł do szpiega i krzyknął "oddawaj moje pieniądze , złodzieju!" i przyrżnął mu z całej siły w nos. Walka stawała się coraz bardziej zażarta i przerodziła się w regularną walkę na pięści , Fiodor wygrał. Baltazar wraz z wynalazcą wynieśli go na Krwawego Jacksona i tam zamknęli w jednym z pokładowych lochów. Blaze zaprosił pięć kurtyzan na statek , które przyjęły zaproszenie za zgodą burdelmamy.
  I tak zakończyła się kolejna przygoda w jakże przezabawnym świecie.

Offline

 

#49 2010-07-04 18:36:03

UUkasz

Prawdziwy Gracz

9188979
Skąd: Otchłań
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Nie wiem czy ja w ten poniedziałek dam rade pojawić się na sesji, dam jeszcze dokładnie znać dziś wieczorem.


Might always has a right!

Offline

 

#50 2010-07-05 21:45:30

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Sory, że sie nie zjawiłem ale przysneło mi się . . .


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#51 2010-07-05 21:53:01

keelee

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 36
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

współczuje wam chłopaki bo dużo straciliście żeśmy się nagłowili za wszystkie czasy ! przynajmniej ja

Offline

 

#52 2010-07-05 23:07:39

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Świetna sesja

Offline

 

#53 2010-07-06 18:42:24

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Greyu opis sesji i historia postaci! :O

---

Kiedy wam pasuje sesja w następnym tygodniu? Wtorek o 16?

Offline

 

#54 2010-07-06 19:31:06

keelee

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 36
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Wtorek o 16 mi chyba pasuje.

To jest do dupy takie przesłuchiwanie bo i tak nam się wszystko wydaje chyba lepiej będzie jak wszystkich zaszczelimy z balisty! bo i tak nie otrzymamy wiarygodnej odpowiedzi więc po co ich przesłuchiwać. Póki nie będziemy mieli 100% punktu zaczepienia niema co ich przesłuchiwać. I tak jak to sam GM powiedział gdzieś jest jeszcze jeden szpieg!

Ostatnio edytowany przez keelee (2010-07-06 19:40:12)

Offline

 

#55 2010-07-06 21:14:31

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Może być więcej, ale nie na statku... powiedziałem, że dwóch na statku jest (wiadomość dla graczy, aby nie musieli grzebać dalej), a jest to koleś w celi oraz jeden z przesłuchiwanych.

Offline

 

#56 2010-07-06 22:55:34

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Ja chcę intrygi ciąg dalszy , świetna łamigłówka , trzeba zachować ostrożność , nie możemy ich tak po prostu zastrzelić , nie dość , że stracimy sześciu dobrych ludzi , to nie wydobędziemy informacji ze szpiega , które bardzo by nam pomogły. Pozwolą nam się dowiedzieć , kto nas ściga , bądź tylko poszukuje , jeśli tak , to jakimi siłami , to pozwoli nam się lepiej przygotować , a może nawet uniknąć zmasowanego ataku imperatorskiej armady , bądź też castillańskich skrytobójców. Z drugiej strony palce może maczać w tym kościół , kapłan , który zastrzelił gubernatora , chciał znaleźć Pete'a , poza tym , wynalazca i czarnoksiężnik wg inkwizycji są lepsi gdy są martwi. Znam trochę mg'mowanie Havoca i myślę , że intryga ta , urośnie do rangi niezwykle ważnej i potężnej , jeśli się w nią zagłębimy. Może nawet wstrząśnie politycznym światem! Oj się będzie działo!

Offline

 

#57 2010-07-06 22:58:54

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Kocham myślących graczy. To wyginający gatunek.

UUkasz? Darth? Wtorek o 16?

Offline

 

#58 2010-07-06 22:59:12

UUkasz

Prawdziwy Gracz

9188979
Skąd: Otchłań
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Popadasz w skrajność, ściga nas kościół, ja coś czuje że Pete nas wrabia i tu chodzi o mnie. (Czarny Piotr i Ścigany na 4 ).


Might always has a right!

Offline

 

#59 2010-07-06 23:11:40

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

To nie wykluczone , jednakże z naszych domysłów , tych dwoje nie należy do Pete'a. Ale kto wie , kto wie...

Offline

 

#60 2010-07-06 23:49:07

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: Sesje 7th Sea - by Havoc

Opis postaci (Blaze) :

  Blaze to wysoki mężczyzna o lekko szpiczastej twarzy i rudych włosach. Ma smukły nos i niewydatne usta. Usta i brodę okala mu zarost. Włosy ma dosyć długie , zaczesane do tyłu , związane czerwoną kokardką w kucyk. Na czole ma zawiązaną szeroką , czerwoną opaskę , z różnymi , czarnymi wzorkami. Na to , zazwyczaj , nakłada kapitański kapelusz. Mimo , że nie ma takiej rangi , nosi go z dumą. Kapelusz ma kształt trójkąta o zaokrąglonych kątach , wygiętych materiałem do góry. Miejsce na głowę jest średnio uwypuklone. Cały jest w kolorze bardzo ciemnego szarego. Jedynie podszewka jest koloru ciemno brązowego. Blaze ma szaro-morskie oczy i niezwykle równe , białe zęby. Wzrostem jest wysoki , około 185 cm. Jest średniej budowy ciała , nie widać wyraźnego kaloryfera ułożonego z mięśni brzucha , jednakże ciało nie jest obwisłe. Nosi białą , bufiastą koszulę , z falbankami u końców rękawów oraz przy dekolcie. Ten jest zapinany na maksymalnie trzy guziki , Blaze dba o nią , więc każdy z nich jest na swoim miejscu. Nosi skórzane rękawice , na niektórych z palców nałożone ma pierścienie z rubinami bądź diamentami. Spodnie są zrobione z czarnego jedwabiu , rozszerzają się przy ich końcu , tworzą fałdy , gdy wkłada się wysokie buty. Część brzucha i pas , przepasany ma czerwoną przepaską , pasującą do tej na głowie. Do podtrzymywania spodni na swoim miejscu używa skórzanego paska o barwie ciemno brązowej ze złotą klamrą. Buty są również zrobione ze skóry. Sięgają do połowy łydek i zapinane są na trzy pasy , które również są zwieńczone złotymi klamrami , pasującymi do tych przy pasie. W butach wyraźnie zarysowany jest profilowany , niski obcas.
  Wystarczy na niego spojrzeć , z pewnością płynie w nim szlachetna krew. Wygląda na inteligentnego gościa , który rozumie co się do niego mówi. Kobiety z pewnością nazwą go przystojniakiem. Blaze nie jest w gorącej wodzie kąpany. To typ rozsądnego i rozważnego gościa , który ostrożnie stawia kroki. Gdy sytuacja tego wymaga , potrafi przekonać do swych racji , powalając rozmówców swym osobistym urokiem. Ma jednak słaby punkt. Traci głowę dla pięknych kobiet. Należy do ludzi obrzydliwie bogatych , lubi przed niewiastami pokazywać swoją majętność. W Blaze'ie płynie nie tylko szlachetna krew , ale również krew czarnoksiężnika. Pochodzi z Montaigne więc jego domenom jest teleportacja. Nie jest nędzną imitacją czarnoksiężnika jakim jest pół-czarnoksiężnik. Posiadł całą tą moc. Z tego tytułu jest ścigany przez inkwizycję , jednak nie przejmuje się tym za wiele , pozostaje jednakże na baczności. Jego magia jest przerażająca dla laików , i nie tylko. Tworzy portale , przez które może przemieszczać się do innych miejsc naznaczonych jego krwią. Otwierany portal wygląda okropnie. Jest to plama , wypełniona jedynie ciemnością oraz szczątkowymi , krwistymi kolorami , z której nieustannie cieknie krew. Z otworu dobiegają niezwykłe jęki i zawodzenia , które przyprawiają każdego o dreszcze.

  Do graczy i mg : zamieniłem lniane spodnie na jedwabne , ponieważ lniane , nie pasowałyby do niezwykle bogatego stroju Blaze'a.

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-07-06 23:50:14)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl