RPGKK - Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Portal Społecznościowy Klubu "Chimera" Kędzierzyna-Koźla

Ogłoszenie

Polecam wykorzystywanie "Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" lub przeglądanie tych for, które mają podfora, ponieważ forum wyżej (np. DnD) nie wyświetla na głównej stronie czy coś nowego jest w podforach (np. DnD - Mechanika). W razie problemów z rejestracją, proszę pisać pod gg 6588239 (niewidoczny). Usuniecie Ciasteczek powinno pomóc, jeśli konto się nie chce zarejestrować.

#31 2010-03-30 13:52:08

 Chudy

Członek Kabały

5979810
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 73
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Peter Morton, medyk

- Sprawdzałeś nas czy czasem nie jesteśmy kanibalami. Macie tutaj z nimi problem? Czy powinniśmy się ich strzec podróżując w tych okolicach? I co tak właściwie masz na myśli mówiąc, że to miasteczko jest Twoje?

Ostatnio edytowany przez Chudy (2010-03-30 13:53:04)


Stare chińskie przysłowie mówi:
"jeśli nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie."

Offline

 

#32 2010-03-30 13:59:24

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Patrząc na Callahana:

    -   Lepiej pilnuj swoich mocodawców. Bo chyba nie widzą do kogo i jak mają się zwracać. -  W międzyczasie lekko kiwnął głową jednemu z dryblasów.  Nie zdążyliście się nawet zorientować  co się szykuje. Ten szybkim jak błyskawica ciosem uderzył Andersona  pięścią  w twarz.

    - Następnym razem nie będę taki pobłażliwy chłopcze więc zważ na słowa.  Teraz może wrócimy do odpowiedzi na moje pytania. -  Jakby nigdy nic zasiadł przy waszym stoliku.





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bartek wpisz sobie lekką rane na głowie

Ostatnio edytowany przez Darth Misiekh (2010-03-30 14:00:56)


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#33 2010-03-30 14:02:40

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

George the Screwdriver


Ciągle patrząc w oczy "szeryfa" i lekko się uśmiechając
-Zatem pytaj , spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie pytania , jeśli nie na wszystkie to przynajmniej na większość

Offline

 

#34 2010-03-30 14:22:40

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Anderon

(Co za imbecyl ze mnie mówiąc sobie w myślach) Mysląc nad tym co się stało dlaczego mnie walną i z jakiego powodu. Szarik do nogi wychodzimy z tej obleśnej knajpy

Chłopaki jak cos czekam na zewnątrz

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-03-30 14:25:20)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#35 2010-03-30 16:29:20

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Callahan



- Już spytał. - powiedział do George'a. Uśmiechnął się lekko widząc, że Anderon próbuje wyjść. - Spokojnie treser, bo tym razem "szef" miasta użyje czegoś więcej niż pięści. Usiądź na tyłku wraz z swoim psem i może dojdziemy do... do - zaczął pstrykać palcami szukając słowa. - Konsensusu... lub coś w ten deseń.

Usiadł przy stole poprawiając noże przy pasie.
- Kim jesteśmy... bandą, która zdecydowała się podróżować od ostatniej mieściny... chyba nazywała się Pallit. Mogę się mylić. Callahan, Anderon, George i Peter. - zaczął pokazywać kto jest kto. - I zdążyliśmy stracić już cały prowiant... więc sądzimy, że może przyda wam się nasza pomoc. W zamian za... coś konkretnego.
Przez całą rozmowę gapił się na "szeryfa" zmarszczonymi brwiami, nie mrugając. Tak jakby zabił mu matkę, babkę, dziadka i może nawet psa. Jakby zawsze tak wyglądał.

Offline

 

#36 2010-03-30 18:37:43

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

George the Screwdriver


Rozsiadł się jeszcze bardziej , wredny uśmiech nie znikał mu z twarzy , położył nogi na stoliku i wzdychnął.
-To jak macie dla nas robotę czy nie?
Wziął jeden z jego kluczy leżących na stole , zaczął nim podrzucać i gwizdać pod nosem hymn Ameryki kiedy ta jeszcze istniała , wyraźnie denerwowało go ciągłe milczenie szeryfa. Co chwile zerkał to na szeryfa to na podrzucany klucz. Melodia zmieniła się , już nie był to hymn a solówka "Stairway to Heaven".

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-03-30 18:39:43)

Offline

 

#37 2010-03-30 19:01:50

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Anderon

Po chili zastanowienia się usiadł. W ciszy kiwną ręką na psa aby się położył i zaczął go głaskać po głowie.
I tymi słowami  wrócił się do Georga: A ty co masz taki uśmiech jak na budyniu? I zaczął nucić melodię jakiegoś zespoły metalicznego oczywiście cały czas głaskając psa po głowie.

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-03-30 19:09:26)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#38 2010-03-30 19:09:08

 Darth Misiekh

God of RPG

18220393
Skąd: Blaszka/Korribian
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 1032
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Henry Morisson:




   Udałeś się w kierunku drzwi . Długotrwałe przebywanie w hibernatorze przestawało już o sobie przypominać, chociaż dalej nie potrafiłeś sobie przypomnieć większości wcześniejszych wydarzeń.

   Wychodząc przez drzwi znalazłeś się na korytarzu. Zaraz też po wejściu zapaliły się panele jarzeniowe na suficie. Zapewniające słabe światło.  Panował tutaj taki sam albo i większy bałagan niż w pomieszczeniu z hibernatorami.  Po ziemi warlały się  wszelkiego typu rzeczy  od ubrań po rzeczy osobiste personelu. W połowie długości holu dostrzegłeś kolejne parę drzwi. Jedne prowadzące na lewo oraz po przeciwnej stronie na prawo oraz jeszcze jedne na końcu . Z blady wspomnień jakie ci się przypominały to właśnie tam powinieneś  szukać  swoich rzeczy.



Callahan, Anderon, George i Peter:





- Oooo, Pallit. Słyszałem o tej mieścinie. Całkiem przytulna okolica, jeżeli wiecie co mam na myśli. Mówisz o czymś poważnym czy raczej tylko o handlu??   - zrobił lekka przerwę gdyż w tym Momocie po sali dał się słyszeć głos George`a – Uspokój swoich przyjaciół lepiej Callahan bo będę ja to musiał zrobić. – Przez jego twarz przebiegł lekki uśmiech – Ty synu lepiej zdejmij te nóżki  z tego stolika bo jeszcze sobie coś zrobisz. Wracając jednak do naszej rozmowy Call. Chyba nie obrazisz się jeżeli będę do ciebie tak zwracał. Widzisz może miałbym coś co ty i twoi chłopcy moglibyście dla nas zrobić. Od niedawna mamy problemy z miejscowymi. Znaczy z ludźmi pustyni. Jeżeli pozbyliście  się dla mnie tego kłopotu może i ja potrafiłbym i wam pomóc.  Co ty na to??


Życie nie jest sprawidliwe. Co nie oznacza, że nie możnesz wygrać.

Moja skromna lista gier planszowych
Moja skromna lista gier RPG

Offline

 

#39 2010-03-30 19:14:29

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Anderon



Wtedy przestał nucić i zaczął przysłuchiwać się rozmowie i usiadł tak żeby widzieć co się dzieje za oknem.

Ostatnio edytowany przez Bartek (2010-03-30 19:16:42)


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#40 2010-03-30 19:23:43

 Havoc

Admin

6588239
Skąd: Pogorzelec
Zarejestrowany: 2009-08-09
Posty: 1286
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Callahan



- Jeśli moi kompani podróży zaczną się zachowywać jak należy... no chyba, że są głodni ołowiu... w tym drugim przypadku to nie do mnie. Ale jeśli uda im się zgrać, w tym ja, to pewno da się załatwić jakąś ciężką robotę, ponieważ na handel... troszkę za mało mamy. - strzelił kośćmi i rozejrzał się po grupie. - Kompani podróży. - podkreślił. - Opowiedz nam o tych ludziach pustyni... jakieś mutki?

Offline

 

#41 2010-03-30 19:30:40

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

George the Screwdriver


Ściągnął nogi ze stołu , ujął w ręce podrzucany klucz. Klucz w tym momencie miał przypominać pistolet , wycelował w szeryfa.
-Pif-Paf! I po mutantach. Może macie jakiś czołg bądź cekaem
Obkręcił klucz na palcu , udał , że zdmuchuje z niego dym i niczym rewolwerowiec , schował go do kieszeni.
-Od kiedy to tak naszej "chodzącej psiarni" wyostrzył się język? Gadałeś może ze swoim kochanym Szarikiem? Naprawdę musisz wymyślić coś lepszego by mnie obrazić.
Spojrzał na Anderona i głośno się zaśmiał.
-Czy ty dzikusie jadłeś w swoim nędznym życiu budyń? Albo nie zapytam inaczej , czy widziałeś coś takiego na oczy!? Ciągłe jedzenie pozostałości brudnych roślinek i padliny , to jedyne rzeczy które kiedykolwiek jadłeś.
Popatrzył w sufit.
-Jeśli mamy polować na ludzi bądź mutanty może nam się przydać twój pies , będzie służył jako przynęta. Zjedzą go a ich pełne brzuchy będą ich ciążyć , wtedy poderżniemy im gardła , co ty na to?

Ostatnio edytowany przez Greyu (2010-03-30 20:23:28)

Offline

 

#42 2010-03-30 19:58:33

 Wellby

Prawdziwy Gracz

Skąd: Blachownia
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 151
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Henry Morisson



Gdy Henry przekroczył próg upewnił się w swoich przekonaniach co do tego miejsca.

~Musiało stać się coś okropnego, aby wyludnić to miejsce~

Pamiętał jak przez mgłe przechodzenie korytarzami tajnego ośrodka. Przy każdych co ważniejszych drzwiach stało 2 wojskowych sprawdzających uprawnienia personelu aby przypadkiem nie weszli tam gdzie nie powinni. Teraz... przed jego oczami była pustka, ani jednej żywej duszy.

Przechodząc przez korytarz przyspieszył kroku w stronę drzwi na końcu, serce waliło mu jak młotem.

~Muszę porozmawiać z Heleną~

Ostatnio edytowany przez Wellby (2010-03-31 23:29:17)

Offline

 

#43 2010-03-30 21:15:03

 Chudy

Członek Kabały

5979810
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 73
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Peter Morton, medyk

- George, daj spokój. Zaraz jak nie przestaniesz zgrywać chojraka to panowie towarzysze rzeczywiście zrobią z twojej twarzy budyń. - zwracając się do szeryfa - Z całym szacunkiem ale nie jesteśmy "jego chłopcami".- wskazując kiwnięciem głową na Callahana - Każdy martwi się o swój tyłek. Jeśli chcesz zwerbować całą naszą czwórkę to mów do nas wszystkich. Nie pracujemy dla Callahana. Nie jest też on jakimś naszym przywódcą.

Ostatnio edytowany przez Chudy (2010-03-30 21:16:41)


Stare chińskie przysłowie mówi:
"jeśli nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie."

Offline

 

#44 2010-03-31 15:41:33

 Bartek

Hobbista

3159315
Call me!
Skąd: Długomiłowice
Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 338
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

Anderon

Zrywając się z krzesła na równe nogi podszedł do Georga i łapiąc go za fraki wywleka przed bar. Gdzie z pięści wysadza mu prosto w brzuch mówiąc te słowa.

-Uspokój się trochę bo nie chcę mieć żadnych kłopotów i jeśli chodzi o psa to no jest najlepszy w polowaniu i tropieniu każdej zwierzyny czy też mutanta. I więcej szacunku do zwierząt.


Jedno wiem nie poddam się galopem noc pokonać chcę.

Offline

 

#45 2010-03-31 15:48:25

 Greyu

Hobbista

1323778
Call me!
Skąd: Koźle
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 476
Punktów :   

Re: [ Neuroshima ] Sharrash

George the Screwdriver


Łapiąc się za brzuch i zwijając się z bólu wykrztusił
-Ty jebany relikcie przeszłości , idź się lepiej pomódl do swoich indiańskich przodków
Zaczął kasłać , oparł się kolanem o ziemię , wstał , otrzepał się z kurzu , napluł Anderonowi prosto w twarz i spowrotem wszedł do baru , usiadł na wcześniejszym miejscu wciąż trzymając się za lekko jeszcze bolący brzuch.
-A co do twojego psa - Krzyknął tak by Anderon to usłyszał - To mam go w dupie i kiedy nadarzy się taka okazja poślę go na pewną śmierć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl